Помощь · Поиск · Пользователи · Календарь · Магазин для пчеловодов
Перейти к полной версии: Западная Украина!
Объединенный пчеловодческий форум > Пчеловодство за рубежом > Украина > Западная
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
roman75
бджолярі заходу,де Ви ,відгукніться hi.gif pooh_on_ball.gif
surovyj
Цитата(roman75 @ Среда, 01 Декабря 2010, 21:48)
бджолярі заходу,де Ви ,відгукніться 
*


Привіт пасічникам Львівщини! bye.gif
beemaster
Цитата(roman75 @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 17:08)
calif Героям Слава
*


Посвятите убогих о каких героях речь? dntknw.gif
patin
beemaster
Цитата(beemaster @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 18:47)
о каких героях речь?
*

Заглянул ненароком-чужая речь.лозунги.Пчелами -то время есть заниматься,пацаны?
AlexandrSPb
Цитата(patin @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 16:05)
Пчелами -то время есть заниматься,пацаны?
*


Пацанов там нет. Там хлопцы...
patin
Цитата(AlexandrSPb @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 19:09)
Пацанов там нет. Там хлопцы...
*

А мы не там,это они тут.
roman75
не пристойно трактувати чужу історію незнаючи її .,та взагалі я шукаю земляків пасічників. hi.gif
Dadanich
roman75,ваши лозунги здесь неуместны!Герои..смешно читать вашу перекличку.Украина -прекрасная страна,не уродуйте..Давайте пчеловодить drinks_cheers.gif !
calif
Вiтаю воякiв Украiни з святом!!!
calif
Вiтаю з днем Святого Миколи!!!
Витяня
Цитата(beemaster @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 8:47)
Посвятите убогих о каких героях речь?
*

С большой дороги biggrin.gif Дважды с германии гнал машины в киргизию, самые проблемные дороги это украины и польши dry.gif
Bee happy
Цитата(Иосифович @ Вторник, 07 Декабря 2010, 23:45)
когда первый раз попал на Западную из-за незнания этих привествий были большие напряги.
*


О! Вы наверно знаете... А почему после приветствия следует скромное молчание? hmm.gif
Андрій Степанович
Мої вітання пасічникам! Я теж із Львівщини. hi.gif
Николай
Цитата(Иосифович @ Вторник, 07 Декабря 2010, 22:45)
На Западной Украине принято здороваться вместо "Здравствуйте" - Слава Ису /Исусу Христу/, а отвечать на приветствие Навикы слава /или Слава Героям/.
Ничего смешного, но когда первый раз попал на Западную из-за незнания этих привествий были большие напряги
*


Местные обычаи надо знать bye.gif иначе можно в просак попасть. Тут у нас мешанное население и поляки и белорусы но вот не всё я конечно знаю dntknw.gif просто местный поляк с традиционным польским приветствием ко мне не обратится dntknw.gif потому- что знает к кому обращается.
Но помню только начали мы ездить в Польшу. с одним поляком нашим зашли в польскую семью и хозяин меня приветствует НЕХ БЕНДЕ ПОХВАЛЁНЫ я немного замялся и отвечаю НЕХ БЕНДЕ smile.gif хозяин в шоке dntknw.gif наш поляк ему что то шепчет smile.gif после на обратном пути мне говорит - ну Никола- ну неужели ты не знал , что надо отвечать НА ВЕКИ ВЕКУВ или ЕЗУС ХРЫСТУС ? Говорю - ей Богу не знал - неужели ты думаешь что я специально? hi.gif
Они так приветствуют друг друга на Пасху bye.gif
Skomorox
Цитата(Иосифович @ Среда, 08 Декабря 2010, 0:45)
Ничего смешного, но когда первый раз попал на Западную из-за незнания этих привествий были большие напряги.
*


Враньё всё это. Местечковый национализм. Дай боже здоров'я, хлопцi! Як поживають вашi бджiлки? Що нового на львiвщинi?
А я вот москалей достаю, устроился хохлом, веду разведку... медоносов. Начал выращивать сало, посадил шоколадное дерево, но оно, холера ясна, летом вымерзло под корень, най його шлях трафить. lol.gif
Senchuk
Цитата(Skomorox @ Среда, 08 Декабря 2010, 12:55)
устроился хохлом,
*


А ен пробовали украинцем?
Skomorox
Цитата(Senchuk @ Среда, 08 Декабря 2010, 15:19)
А ен пробовали украинцем?
*


Нет, не пробовал, потому что украинец живет на Украине, а хохол - где лучше; украинец пишет Родина с большой буквы, а сало - с маленькой, в то время как хохол соответственно - рОДИНА и Сало!!!
Senchuk
Цитата(Skomorox @ Среда, 08 Декабря 2010, 15:45)
украинец живет на Украине, а хохол - где лучше
*


Ну-у, не совсем. моя сестра сейчас живет в Италии - и я не скажу, что ей там лучше. Но тем не менее, она не стала хохлушкой, а помнит, что она украинка. И никогда украинец не напишет слово Родина с большой буквы, скорее напишет Вітчизна або Батьківщина. А впрочем немного Вас и понимаю.
Senchuk
Цитата(Skomorox @ Среда, 08 Декабря 2010, 12:55)
А я вот москалей достаю
*


А давай спробуємо без "москалів" і без "хохлів". Ми ж дорослі люди. Це просто по-дитячому - обзиватися, живемо ж-то поруч, ну дивимося на різні речі по-різному, але ж маємо і багато спільного!
Senchuk
Цитата(beemaster @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 18:47)
Посвятите убогих о каких героях речь?
*

А все-таки - посвятить или просветить? Если просветить, то на Западной Украине действительно патриотически настроенная часть населения приветствует друг друга словами "Слава Україні! - Героям слава!" Это приветствие в ходу было еще в те времена, когда те области Украины были под Польшей. И что в этом плохого?
Цитата(patin @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 19:05)
чужая речь.
*


Да не такая она и чужая. Это речь братского русским народа.
rn3qng
Цитата(patin @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 19:05)
Заглянул ненароком-чужая речь.лозунги
*


Цитата(Senchuk @ Среда, 08 Декабря 2010, 20:52)
Да не такая она и чужая. Это речь братского русским народа.
*


Тогда переводи пожалуйста! А то не всё и не всем понятно! biggrin.gif
Цитата(Skomorox @ Среда, 08 Декабря 2010, 12:55)
Начал выращивать сало, посадил шоколадное дерево,
*


А вот с этого момента пожалуйста поподробнее!
Цитата(Senchuk @ Среда, 08 Декабря 2010, 19:59)
А давай спробуємо без "москалів" і без "хохлів". Ми ж дорослі люди.
*


Как видишь - увы... не все доросли... hmm.gif
Цитата(Senchuk @ Среда, 08 Декабря 2010, 19:59)
Це просто по-дитячому - обзиватися, живемо ж-то поруч, ну дивимося на різні речі по-різному, але ж маємо і багато спільного!
*


не по-дитячому, а по fool.gif..чему! biggrin.gif Пока не поймём - "вместе - сила" - тогда вопросов таких не будет! smile.gif А посему - такого ни здесь, ни в другом месте, думаю допускать впредь не будем friends.gif Ежели голова только не работает... Впрочем - это не оправдание... acute.gif biggrin.gif Кто там не согласен? hmm.gif hi.gif
LadyBee99
"Героям страшно!" ohyeah.gif
Рекомендую для просмотра.

doma
Хлопці ми тут все про москалів, хохлів, та западняків. Ми всі дорослі люди! Давайте поговоримо про бджільництво краще. Я сам із західної України а саме із Рівненської області.
lesnik5555
Цитата(patin @ Воскресенье, 05 Декабря 2010, 20:05)
Заглянул ненароком-чужая речь.лозунги.Пчелами -то время есть заниматься,пацаны?
*


золотые слова,дружочек,пчела превыше всяких-там ай-яй-яй

я из Волыни-но пчёлам это одинаково.....я и на Камчатке это заметил....У рпироды всё просто.....лиш-бы человек хороший попался.....
lesnik5555
Цитата(LadyBee99 @ Среда, 08 Декабря 2010, 23:54)
"Героям страшно!" 
Рекомендую для просмотра.
*


нормальный клип от таких-же пацанов.....а и вправду......давайте дружить,водить пчёл,советоваться,а то уже достали из этим противостоянием.....ведь брат против брата,а главное-без сознания...какой-там украинец-русский или татарин.....ведь мы все ПАСЕЧНИКИ,а среди пчёл нет инных-есть те,кто с ними работает и живёт ихней жизнью,так що,друзі мої,давайте без лозунгів,а похвалітеся своєю вправнистю у роботі на пасіці
Skomorox
Немножко задела тема некоторых наших коллег на форуме. Но всё это шутки, как и представлено в ролике. Я родился и вырос на Украине, в Виннице. Мои родители и большинство родственников живут на Украине, но также есть родственники и в России, начиная с Дальнего востока, и в Беларуси, и в Италии, и в Польше, и в Чехии. Жена со Львова, я учился в Тернополе, так что обычаи и население Западной Украины знаю не по наслышке. Закончил учебу в Саратове. Служил в ВС СССР и РФ. Более 30 лет в России. Имею много родственников и друзей самых разных национальностей и в разных уголках бывшего СССР и никто меня не упрекнул в национализме. Ни я, ни мои друзья не обижаются на взаимные шутки и анекдоты, в части касающейся национальностей. В моих жилах течет кровь украинцев, белоруссов и поляков, не исключаю и татарскую часть. Мои внуки примешали уже и русскую, и может быть других национальностей кровь. По большому счету все мы люди и не мы себя создали, а Всевышний, поэтому и не нам определять каждому место на планете Земля. Как видим, даже на этом небольшом форуме мы становимся едиными, потому что нас объединяют одни проблемы, интересы и т.п. Когда ты счастлив, тебе ничего не нужно, кроме этого счастья, но когда возникла беда, то всегда ищешь защиту и помощь из вне, т.е. сплочения. Никакая политика и никакие политиканы не смогут разрознить людей, тем более славян. friends.gif drinks_cheers.gif bye.gif
roman75
Цитата(Андрій Степанович @ Среда, 08 Декабря 2010, 0:16)
Мої вітання пасічникам! Я теж із Львівщини.
*


Вітаю Стрий. Моя пасіка в Самбірському р-ні біля р.Дністер.
Skomorox
Цитата(roman75 @ Пятница, 10 Декабря 2010, 0:22)
Моя пасіка в Самбірському р-ні біля р.Дністер.
*


Хорошая речка, плавали, знаем.
Андрій Степанович
Мої вітання пасічникам Західної України! Сюди зайшов з метою спілкування рідною мовою, і нерозумію чому декого непокоять наші звичаї. dntknw.gif Миж нікому нічого ненав*язуєм, ця гілка називається "ЗАПАДНАЯ УКРАИНА!,ДАВАЙТЕ ОБЩАТЬСЯ!" Тож спілкуємось хто як вміє, але неображаймо інших!

Шановні краяни! Як пройшов у Вас рік?(щодо медозборів).Якого меду вдалось зібрати? Особисто в мене цей рік видався збитковим, медом забезпечив тільки близьких родичів, погода підводила як ніколи!
doma
Шановні форумчани Західної України скажіть будьте добрі де можна купити насіння буркуну (доник) дворічний медонос. Якщо хтось знає скажіть адресу.
Skomorox
Цитата(doma @ Пятница, 10 Декабря 2010, 23:57)
Якщо хтось знає скажіть адресу.
*


Наложенным платежом пойдёт? http://www.pchelovod.com/cat200.html
Senchuk
Хлопці, чув, що у Львові братство організовує в кінці грудня якісь заходи. Хто в курсі?
mashika
Ну той що с того? Уласик де ? Васильківська де? все там же де й раніше- ніякої користі від того братства нема крім політики. Креатура ( братство) того політикана Юща мае померти від самозакохання. За декілька років пасічникування на Закарпатті не чув хороших відгуків про братство в області. Чому?.
Senchuk
Цитата(mashika @ Понедельник, 13 Декабря 2010, 10:24)
ніякої користі від того братства
*


Неправда! Я з дружиною років кілька тому був на "Медовій Покрові", яку влаштувало братство. Так Ігор Романець та його знайома, екскурсовод, таку нам влаштували прогулянку по Львову!!! Ми і на ратуші побували, і в "Криївку" потрапили, храми відвідали, а вже кави напилися! А скільки нового і незвичайного про Львів почули!Такої якісної екскурсії я ще не мав ніколи і ніде. А Ви кажете, що братство непотрібне!
roman75
Шановні бджолярі,вітаю всіх Андріїв з днем Ангела.В цей день я хочу привітати ,нехай життя Ваше буде багатим,живіть в добрі ,горя Ви не знайте ,тай на Канарах відпочивайте.Щоби Мальдіви були по кишені ,а у кишенях були лишень зелені.
Успіхів у бджільництві. hi.gif drinks_cheers.gif
Андрій Степанович
[QUOTE]
ДЯКУЄМ!!!Взаємно! drinks_cheers.gif hi.gif
bercik
Добрий динь!Пчолярі! bye.gif Я із Закарпатья село Неліпина коло Сваляви три кілометри.(Пишу Вам на Закарпатском диалекте.Может приедете в гости.это Вам поможет общаться.Как у нас говорят у нас"Уже Вас не продадут") acute.gif Пізном купивим зимлю.но то не полюбилося сільським а.колим зайшов у бжоли мало ня не взлюбили.Докус перестали зо мнов говорити коли коло ня став Гайдар з свойов пасіков.Жаба майжек їх задавила но то най будуть їхні проблеми.Так ми утрафилося. бо бовим вадасом на станціі Оса покласти пасіку у Чорния файно там стояти.мед чудо.Пак поклавим 20 уликів У Зеленька (прощім бов) то межи Вовчим і Осов.Має файний сад і там перспективно на мед .Хлопці мед мій дітвак Захарко чотири літра ухрумкав любить лем тот бо не кристалізуєся!У Неліпині і на Осі маву нуклеуси бо матки у нас коли сизон не медовий рентабельно тай гріх не розводити їх коли маву наставника Гайдара най го діло не пропаде тай знаня маву.Лем опита маловато думавим кіть зроблю тему" ПЛЕМЕННОЙ МАТЕРИАЛ"кось ми шось поможе.Но там царить реклама.щи ня бісить шо наші якась зла чилядь не оби про карпатку писати пишуть бекфаст карніка.Змоста майже упали!! dntknw.gif dntknw.gif Но шо рас доста про себе.Шось звідайте маву до 300 кимаків.Иншакиїм чим дакотрі язик за зубами не буду держати.Бо вижу то шкодить пчолам!!А пчоли то здоровля. їда.та і гроші для наших дітий :Шо вам приніс МИКОЛАЙ? victory.gif МАЙТЕСЯ !
roman75
Микола святий приніс всього потроху файненького.А рік був не дуже добрий sad.gif ,пасіка стаціонарна.Цього року пасіку збільшив з 7 до 15 сімей.Планую збільшити ще на 15 сімей tongue.gif .В 2011 році планую кучувати на золотушник.Поділіться досвідом кочівлі на золотушник hi.gif .Всіх Микол вітаю.Щастя ,радості бажаю,повні горці меду в вашу хату,та й щоб ви були багаті.З святом Вас усіх вітаю. drinks_cheers.gif
bercik
Цитата(roman75 @ Воскресенье, 19 Декабря 2010, 16:00)
.Поділіться досвідом кочівлі на золотушник
*

Я не кочую.перебач. dntknw.gif Маву три стаціонарні точки. Всього пустивим в зиму 160 сімей. thumbup.gif
poliviktor
Цитата(doma @ Пятница, 10 Декабря 2010, 22:57)
Шановні форумчани Західної України скажіть будьте добрі де можна купити насіння буркуну (доник) дворічний медонос. Якщо хтось знає скажіть адресу.
*


Егошин Леонід Ратмірович тел(0979691400)купляв у нього синяк і фацелію,дядько відповідальний і ціни помірні.Відправляє автоперевізниками якщо більше 10кг,менше-по пошті.
bercik
Хлопці! Хто які матки використовуе?Купуете ? Самі виводите?Яка порода?Тип? Лінія? Я створюю власний тип але без допомоги.буде в мене це довго і нудно!ШУКАЮ племінний матеріал карпатских бджіл.В даний час в ізоляцію ввів сім генотипів це мало. для покращення генофонду необхідно ще!В подальшому на базі пасіки"ЗАХАР" можно створити Заказник та місце спілкування-всіх карпато-любців.
AlexandrSPb
Цитата(bercik @ Четверг, 23 Декабря 2010, 14:22)
ШУКАЮ племінний матеріал карпатских бджіл.В даний час в ізоляцію ввів сім генотипів це мало. для покращення генофонду необхідно ще!
*


Можно поподробней об этом. Что значит ищете племенной материал? Рядом ведь пасеки Гайдара и других, как вы выражаетесь карпатолюбцев?
Васька
всім привіт, веселих свят!!! пасіка яворівський район bye.gif
surovyj
Цитата(roman75 @ Воскресенье, 19 Декабря 2010, 16:00)
.В 2011 році планую кучувати на золотушник.Поділіться досвідом кочівлі на золотушник
*


На цьому форумі є тема про нього- гадаю буде цікаво почитати... hi.gif
Цитата(bercik @ Четверг, 23 Декабря 2010, 17:22)
Я створюю власний тип
*


За допомогою вільного спарювання?.. blink.gif Для нашої місцевості без інструментального запліднення це божевільна ідея... hmm.gif

Всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!! hi.gif
barna
Привіт
Я раз на 3 роки міняю маток привожу з Мукачево карпаток. Пасіка в Львівській обл. Радехівського р-н чиста порода тут мало продуктивна а перше покоління супер задоволений. Тримаю бджіл на стаціонарі а Даданівських лежаках з магазинною надставкою. Планую зробити павільйона на основі Берендея.

З новорічними святами Вас сусіх! hi.gif

calif
Цитата(barna @ Четверг, 13 Января 2011, 6:27)
Вас сусіх!
*


What is this in English?
познающая
Мої вітання всім форумчанам Західної України! Мене цікавить укр. степова бджола. Будь ласка, хто з нею працює, прошу ваших коментарів. Може хто знає, у кого і де можна купить плідних маток цієї породи? Заздалегіть дуже дякую, усім всього найкращого!
Senchuk
Цитата(познающая @ Понедельник, 17 Января 2011, 15:02)
Мене цікавить укр. степова бджола.
*


Не варто шукати українську степову бджолу в Західній Україні. Хороші матки продають Єгошини з Сумської області (на кордоні з Полтавською) і Павло Романенко з Шишацького району Полтавщини. Можна також звернутися в Гадяч, в філію Інституту бджільництва. bye.gif
познающая
Дуже вдячна за Ваші відповіді та поради. Чому питаю про Західний регіон, тому що знайшла рекламу на сайті http://www.beeschool.kiev.ua/ogoloshennya_rus.html про пана Дмитра, який живе у Хмельницькій області, та його плідних маток укр. степової.
З повагою.
Илья1
Цитата(познающая @ Понедельник, 17 Января 2011, 15:02)
Мої вітання всім форумчанам Західної України! Мене цікавить укр. степова бджола.
*


Зайдіть на форум на ТочкУ, там є відповіді на ваше питання.
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы пожалуйста нажмите сюда.
Пчеловодство © 2001-2024 Пчеловод.ИНФО