Помощь · Поиск · Пользователи · Календарь · Магазин для пчеловодов
Перейти к полной версии: Пасечникам Винницкой области
Объединенный пчеловодческий форум > Пчеловодство за рубежом > Украина > Центральная
Страницы: 1, 2, 3, 4
Xaker
Давайте делится опытом в нашем крае !!!
АлександрВО
Давайте smile.gif Вопрос :стоит ли заморачиватся с формированием отводка в конце июня, липа уже перецветет с медоносов только бурьяны да подсолнух в этом году в 0,5 км от паске растет
AlexandrSPb
Цитата(Xaker @ Вторник, 26 Апреля 2011, 18:55)
Давайте делится опытом в нашем крае !!!
*


С опытом то менее года???
Подолия благодатный пчеловодный край. Пчеловодов, правда, нынче там маловато.
putnic
Цитата(AlexandrSPb @ Понедельник, 20 Июня 2011, 13:28)
Пчеловодов, правда, нынче там маловато
*


Маловато, это, наверное, если смотреть из СПб, в трубу какую-нибудь позорную? А если приехать, то окажется, что многовато... biggrin.gif Особенно в последнее время - уж очень много народу решили заняться пчелами, - как следствие неблагоприятной экономической ситуации
Xaker
Цитата(AlexandrSPb @ Понедельник, 20 Июня 2011, 13:28)
С опытом то менее года???
*


Да, для того я и создал эту тему чтобы узнать больше о повидении пчёл в Подолье.
Но опыта у меня хватает уже и маток искуственно вывел и рой поймал.Но опыт мне бі не помешал. smile.gif
Sasha_Gorin
Всем привет из Жмеринки!!!
Xaker
Цитата(Sasha_Gorin @ Воскресенье, 26 Июня 2011, 10:27)
Всем привет из Жмеринки!!!
*


Привет я из Брацлава bye.gif
Xaker
С такой погодой как у нас сейчас далеко не уйдёшь. sad.gif
Stol
Цитата(АлександрВО @ Понедельник, 20 Июня 2011, 13:40)
Вопрос :стоит ли заморачиватся с формированием отводка в конце июня, липа уже перецветет с медоносов только бурьяны да подсолнух в этом году в 0,5 км от паске растет
*


Радив би робити. З його допомогою і матку можна змінити ,а якщо його підсилити ,то і в зиму пустити. Роби на 3 рамках
Stol
[
Цитата(AlexandrSPb @ Понедельник, 20 Июня 2011, 14:28)

С опытом то менее года???
Подолия благодатный пчеловодный край. Пчеловодов, правда, нынче там маловато.
*


Пчеловодов мало не бывает.
Sasha_Gorin
кто может поделится нюансами зимовки на подсолнухе, зарание спасибо.
АлександрВО
Всем привет из Немирова. Насчет подсолнуха, старый пчеловод из Бершади говорил что его семьи нормально перезимовали на подсолнухе,утеплял гнездо только сверху.
Xaker
Цитата(АлександрВО @ Четверг, 14 Июля 2011, 11:37)
Всем привет из Немирова. Насчет подсолнуха, старый пчеловод из Бершади говорил что его семьи нормально перезимовали на подсолнухе,утеплял гнездо только сверху.
*


Привет Александр , я из Брацлава у нас пчёлы зимуют только на подсолнухе и гречихе. dntknw.gif
Stol
Цитата(Sasha_Gorin @ Вторник, 12 Июля 2011, 12:35)
кто может поделится нюансами зимовки на подсолнухе, зарание спасибо.
*


Чтобы на все 100% гарантировать зимовку на подсолнухе необходимо откачать весь мед, сделать из него медовую ситу и повторно скормить мед пчелам. Такой корм во время зимовки не кристализируется.
__Алексей__
всем привет я из Тульчина bye.gif bye.gif bye.gif

Sasha_Gorin
Всіх з св'ятом, здоров'я, благополучя Вам і Вашим сім'ям
RomDzhan
Ух! Наше рідне Поділля! smile.gif Всім привіт! А цікаво в самій Вінниці, є пасічники?
Xaker
Цитата(RomDzhan @ Суббота, 10 Декабря 2011, 21:28)
Ух! Наше рідне Поділля!  Всім привіт! А цікаво в самій Вінниці, є пасічники?
*


Привіт))) Так-так воно саме )) Тільки мабуть 2012 рік буде не благополучним для пасічникування sad.gif
Морози можуть і в квітні бути imho.gif
Хм.... В самій Вінниці не думаю))) А от поблизу, то можливо dry.gif
А ви що з самої Вінниці ? blink.gif
Пасіка у вас виїздна,мабуть))
Kolja.BI
Вопрос :стоит ли заморачиватся с формированием отводка в конце июня
Рої летять до "Петра і Павла" (12.07). Спійманий в цю пору рій, з допомогою пасічника ,до осені стане повноцінною сім'єю, даже і невеликий. З відводком такаж ситуація, тільки допомога пасічника має бути більш суттєва.
"Володимир"
Всім привіт я із Коржівки це біля Брацлава! bye.gif bye.gif bye.gif
"Володимир"
Хтось буде продавати бджіл весною якщо так то яка приблизна ціна буде особливо цікаве в Немирівському рн
Xaker
Цитата("Володимир" @ Среда, 14 Декабря 2011, 10:01)
Хтось буде продавати бджіл весною якщо так то яка приблизна ціна буде особливо цікаве в Немирівському рн
*


Цеї весни продавали по 80 грн. за рамку ,нажаль, я не ввстиг придбати )))
Щодо настцпної весни то я не знаю) але сам буду цікавитись )))
Мене також турбує це питання hmm.gif
"Володимир"
Я минулої зими шукав в Немирові і Брацлаві знайшов в інтернеті позвонив а вони кажуть шо вже все продано а ціна за рамку була 100гр, а в вас по 80 це де?
"Володимир"


А ніхто в Тульчинському Немирівському рн медогонки непродає може в когось знайомі продають
Xaker
Цитата("Володимир" @ Среда, 14 Декабря 2011, 19:26)
Я минулої зими шукав в Немирові і Брацлаві знайшов в інтернеті позвонив а вони кажуть шо вже все продано а ціна за рамку була 100гр, а в вас по 80 це де?
*


Це в Брацлаві продавали.
А в Вовчоку це не доїжджаючи до Брацлави, зі сторони Немирова то по 150 продавали mad.gif
А ви з відки саме ?

Цитата("Володимир" @ Четверг, 15 Декабря 2011, 18:20)
А ніхто в Тульчинському Немирівському рн медогонки непродає може в когось знайомі продають
*


Не знаю , із моїх знайомих то я не чув щоб хтось продавав )
Я попитаюсь,може хтось і продає))


А хтось на вінничині користується багатокорпусними вуликами ? Опишіть будьласка відмінність(для нашого кліматичного поясу) від лежаків на 24-36 рамок, без надставок.І чи краще в них виводити бджіл ?
"Володимир"
Я Вже писав, що я з Коржівки це поруч із Брацлавом якраз через Вовчок проїзджаю наверх туди як на Бугаків знаєш?А в Вовчоку де ця пасіка над трасою?А ти сам звідки ?Багатокорппусні вулики в нас використовують знаю точно у Клебані є а у мене лежаки а які в тебе вулики я весною купував бджоли по 100грн
Xaker
Цитата("Володимир" @ Четверг, 15 Декабря 2011, 20:33)
Я Вже писав, що я з Коржівки це поруч із Брацлавом якраз через Вовчок проїзджаю наверх туди як на Бугаків знаєш?А в Вовчоку де ця пасіка над трасою?А ти сам звідки ?Багатокорппусні вулики в нас використовують знаю точно у Клебані є а у мене лежаки а які в тебе вулики я весною купував бджоли по 100грн
*


Вибачте неуважний.Я з Вовчоку.По 80 грн за рамку? то це в Брацлаві біля школи №1. А у Вовчоку по 150 грн. також близько біля нової школи , за "колгоспом".У мене бджоли в лижаках.Раніше була пасіка 15 вуликів, а потім батько змінив роботу і весною під час дощів не до довився і залишилась 1 сімя , а цьої весни зловив один рій-тому хочу й відновити знову пасіку.
Dmitrii122
Хлопцi, по 80 чи 100 це з маткою або без неi.
Xaker
Цитата(Dmitrii122 @ Четверг, 15 Декабря 2011, 20:48)
Хлопцi, по 80 чи 100 це з маткою або без неi.
*


Без матки. Матка коштує 20-25грн.
Але ж 400грн. пакет з 5 рамок бджіл. Це вже ЩОСЬ )))) dance2.gif
"Володимир"

за "колгоспом".У мене бджоли в лижаках.Раніше була пасіка 15 вуликів, а потім батько змінив роботу і весною під час дощів не до довився і залишилась 1 сімя ,

А як це бджоли від дощу пропали? За колгоспом там де місце розрівняли?Як виїжджати на Бугаків по праву сторону???Це твої вулики а ти в Вовчуку де саме живеш?Я купляв по 100грн разом з маткою


Я знаю у Вовчоку є біля клубу там 2 павільйона в нього це там по 150
"Володимир"
[quote=Xaker,Четверг, 15 Декабря 2011, 20:42]
По 80 грн за рамку? то це в Брацлаві біля школи №1.
а ЦІЄЇ ВЕСНИ НЕЗНАЄШ ВОНИ ПРОДАВАТИ НЕБУДУТЬ?
Xaker
Цитата("Володимир" @ Вторник, 20 Декабря 2011, 9:20)
По 80 грн за рамку? то це в Брацлаві біля школи №1.
а ЦІЄЇ ВЕСНИ НЕЗНАЄШ ВОНИ ПРОДАВАТИ НЕБУДУТЬ?
*


Ні цієї весни він не буде продавати (((
"Володимир"
А ніхто непродає багатокорпусні вулики бу на Вінничині????
"Володимир"
Чому всі так затихли ніхто нічого непише як у всіх справи???
дедмазай
Цитата("Володимир" @ Среда, 28 Декабря 2011, 18:15)
Чому всі так затихли ніхто нічого непише як у всіх справи???
*


все в спячке. smile.gif а что писать то ? ваша область от моей пасеки в 60 км. разница в цветении садов дней 10, если не больше. а на улице болото как у вас сейчас.
засуха осенняя не к добру. ну что ещё ? продолжаем обсуждение. bye.gif
"Володимир"
а де це ваша пасіка?В нас сьогодні +7 було болота тоже хватає погано те що якшо буде утримуватись таке тепло матки червити можуть почати
дедмазай
Цитата("Володимир" @ Среда, 28 Декабря 2011, 19:18)
а де це ваша пасіка?
*


Житомирская обл. Попельнянский р-н.

Цитата("Володимир" @ Среда, 28 Декабря 2011, 19:18)
що якшо буде утримуватись таке тепло матки червити можуть почати
*


у меня не начнут. у меня в подземном зимовнике стабильно. когда ночью было -10...-12. упала до +2,2. а так стабильно около +4. когда +8 три дня было, то поднялось чуть выше +5 на пару десятков.
ни дождь , ни слякоть, ни перепады температуры не страшны.
"Володимир"
дуже добре якщо є зимівник бджоли непогано там зимують але якщо зима така як цього року є і 1 плюс бджоли можуть облітатись оось знайомий пише що у нього сьогодні облітались
дедмазай
Цитата("Володимир" @ Среда, 28 Декабря 2011, 20:12)
бджоли можуть облітатись оось знайомий пише що у нього сьогодні облітались
*


в том то и фокус в разнице меж нашими областями. микроклимат разный. dntknw.gif

вот что сегодня приключилось. http://www.pchelovod.info/index.php?showto...ndpost&p=721418 накаркал кто то . sad.gif
Владимир пчел
Всем привет! С наступающими праздниками! Я с Литинского р-на.Сегодня у меня две семьи тоже облетались.
Xaker
Всіх х Новим Роком!!!
Щастя, благополуччя і достатку. biggrin.gif
Sasha_Gorin
Всіх з Різдвом Христовим!!!
Здоровя, терпіння, удачі і великих медів.
Владимир пчел
Вечір добрий всім! З Різдвом Христовим! drinks_cheers.gif
AIRBEES
Хтось займається ловлею роїв якщо з Немирівського району то ще краще можете розповісти про особливості полювання на рої в нашій місцевості !
"Володимир"
А Ви з Немирівського рн?
AIRBEES
Так я з Немирівського району с. Ковалівка
"Володимир"
Я просто також з Немирівського с.Коржівка
Владимир пчел
Вечір добрий всім! В мене таке запитання.В кого сім"і зимують на вулиці?Чи бувало так,що миша залазила у вулик, які були наслідки, і як іі вигнати якщо вона там є?
Stol
Цитата(Владимир пчел @ Суббота, 21 Января 2012, 20:31)
Вечір добрий всім! В мене таке запитання.В кого сім"і зимують на вулиці?Чи бувало так,що миша залазила у вулик, які були наслідки, і як іі вигнати якщо вона там є?
*


Став мишоловку на кабакове насіння.Ліквідувати потрібно обовязково інакше сім"я загине.
AlexandrSPb
Цитата(putnic @ Вторник, 21 Июня 2011, 19:30)
Маловато, это, наверное, если смотреть из СПб, в трубу какую-нибудь позорную?
*


Сам я родом с Винничины. Родился в Шаргородском р-не, с. Садковцы. На Винничине стараюсь бывать раз-два в год. Пасек там не просто мало, а очень мало.

Когда-то заканчивал Брацлавский сельхозтехникум.

Цитата(дедмазай @ Среда, 28 Декабря 2011, 17:54)
Житомирская обл. Попельнянский р-н.
*


Когда-то перед армией я работал месяца четыре в каком-то селе. Правда позабыл название. Пруд был большой.
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы пожалуйста нажмите сюда.
Пчеловодство © 2001-2024 Пчеловод.ИНФО